DUYURULAR

Bütün otellerimizde sabah açık büfe kahvaltının dışında müşterilerimiz Gaziantepe özgü akşam yemeklerindende ücretsiz yaralanmaktadır. Büyük velic otelimizde ve Zingaro otelde kalan misafirlerimiz sauna,havuz ve hamamdan ücretsiz yararlanmaktadır. Her pazar köy hayatının yansıtıldığı sof dağının eteklerinde bulunan Uğurlu termal otel clinc&spa'da 95 çeşit doğal ürünlerden oluşan köy kahvaltısı kişi başı 20 TL'dir. Bütün otellerimizde kalan misafirlere bütün alakart restaurantlarımızda ve barlarımızda %10 indirim uygulanmaktadır. Grup olarak tesislerimizde konaklamak isteyen müşterilerimize indirimler sağlanmaktadır bununla ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

 

     

Büyük Veliç Otel, Gaziantep kentinde ücretsiz Wi-Fi ve çeşitli imkanlar sunmaktadır. Gaziantep Kalesi'ne ve Gümüş Çarşısı'na uzak değildir.
Otelde rahat bir şekilde döşenmiş oda ve süitler bulunmaktadır.
Kahvaltı büfesi, öğle ve akşam yemekleri her gün restoranda sunulmaktadır.Devamı..

Beliz Hotel

Turizm Belgeli Beliz otelimiz 2 yıldız olup toplam 25 yatak kapasitesine sahiptir.25 normal oda velic hotelimiz şehir merkezinde olup, Gaziantep havalimanına 11 km.otogara 5 km.gaziantep organize sanayi bölgesine yakınlıktadır. Devamı..

Uğurlu Termal Otel Clinic&pa Hotel
71 oda 18 apart 9 dublex 14 havuz manzaralı oda ve 30 normal oda ile hizmet vermektedir.
Kendin pişir kendin ye ünitesi, at biniciliği atv motor turu basketbol, voleybol sahası ve tenis
kortu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Devamı..

 

Turizm Belgeli Velic otelimiz 3 yıldız olup toplam 60 yatak kapasitesine sahiptir. 2 suite 35 normal olmak üzere 37 oda velic hotelimiz şehir merkezinde olup Gaziantep havalimanına 11 km.otogara 5 km.gaziantep organize sanayi bölgesine 7 km.dünyanın en büyük 2 hayvanat bagçesine 8 km uzaklıkrta zeugma müzesine gaziantep bakırcılar çarşısına gaziantep turistik çarşısına 1km.uzaklıkta olup rahat bir ulaşım imkanına sahiptir.Devamı..

GAZİANTEP’TEKİ YENİ EVİNİZDE FARKLI HİZMET ANLAYIŞIYLA, GÜLERYÜZLÜ, KALİFİYELİ PERSONELİ VE YENİ MODERN MİMARİSİYLE SİZ SEÇKİN KONUKLARIMIZA EVİNİZİN SICAKLIĞINI RAHAT VE HUZURLU BİR ORTAMDA SUNMAKTAN GURURLUYUZ. Devamı

Sizlere 3 yıldızın ötesinde bir hizmet kalitesiyle Hotel Zingaro siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılmış olup sizlerin rahatlığını ve konforunu düşünerek tasarlanmıştır.HOTEL ZİNGARO 2004 ylından beri Gazi şehrimize hizmet vermektedir. Devamı..

Özgün ve geçmiş değerlerinden hiçbir özellik kaybetmeyen konağımız;
belki beş yıldızlı lüks ve modern inşa edilmiş hotellerin sunduğu
cazibeyi sunamayabiliriz sizlere fakat tarihi dokusunu koruyan
konağımızda rahatı huzuru ve ruh dinginliğini aynı anda yaşayabilirsiniz..

Devamı..